BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spiningo paruošimas

Spiningavimas - tai vienas populeriu jau šais laikais žvejojimo budu lietuvoje. Spiningavimas yra nevisai toks paprastas kaip jums atrodo kadangi yra įvairiausiu būdų žvejoti su spiningu. Taigi nenukripstant nuo temos papasakosiu trumpai apie spiningo paruošimą.

Rite - Spiningui reikia pasirinkti labai tinkama rite, kadangi ji turės atlaikyti labai didelius kruvius. Ištiesu mėtant nuo 20 iki 80 metrų reikia sukti gan ilgai ir jai toli pagauta žuvis ji turi dideli pasipriešinimą todėl ir sakau kad reikia galingos jau rites. Lietuvoje galima ją įsigyti ,,Shimano” gamibos spiningavimo rite vos tik nuo 80Lt O tai yra gan maža kaina atsižvelgiant specialiai kurtu ričiu spiningavimui. Atlaikys juos jums ne vienerius metus todėl pagalvokit ar kokybe ir ilgaamžiškumas geriau ar paprastumas ir pirkimas kas savaite.

Valas - geriausiai naudojamas turėtu buti pintas valas nuo 0,10 storio. Žinoma mikro masalams skirtu galima naudoti ir mono valą, tai yra ngeriau kadangi mikromasalai yra lengvi ir jie geriau skrenda. Taigi kuo geresnis valas mono nuo pinto valo? Atsakimas paprastas mono valas yra tamprus ir silpnokas rimtos lydekoms ar starkiams. Pintas valas yra netamprus ir geriau pasikerta žuvis bei lengviiau ją ištraukti taip pat esate garantuoti kad žuvis nepabėks.

Spiningas - Dažnai dauguma žiuri į paprasta spiningą. Tačiau jie nepagalvoja apie malonumą kaip bus traukiama žuvis. Nes paprasti pigus spiningai tik tam kas labai jau neturi pinigu ir nemėgsta malonumo kuri suteikia žuvis. Nusipirkus rimta jau spiningą, jus jau pajausite kiekviena dugno akmenuką ar žolyte o taip pat dar jautriau žuvies kibimą, todėl lengviau jos bus pagaunamos ir smagiau traukiamos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą